طراحی ناخن با تنوع بسیار زیادی که دارند، انتخاب‌های بسیار زیادی را برای بانوانی فراهم می‌آورد که می‌خواهند دستانی زیبا و مطابق مد روز داشته باشند. در ادامه به ۵ طراحی ناخن پیشنهادی برای بهار و تابستان ۲۰۱۷ خواهیم پرداخت که ممکن است برای شما هم الهام بخش باشند.

۱- سایه برجسته

خانم پول می‌گوید: «برای اولین بار این طرح را در تایوان دیدم. گفته می‌شد که در سراسر آسیا طرفداران بسیاری دارد. ایدۀ اصلی آن این است که انگار ناخن از خجالت سرخ شده است.»
برای ایجاد این طرح، لاک مورد نظرتان را انتخاب کرده و به آرامی یک لکه از لاک روی مرکز ناخنتان بگذارید تا حس گونه‌های سرخ را تداعی کند. «این طرح برای تابستان بی نظیر است، چرا که هم حس سبکی و خنکی دارد و هم به رنگ مورد علاقۀ خانم‌هاست.»

۲- طراحی ناخن دایره معلق

خانم پول اشاره می‌کند:« دایره‌های معلق را در طراحی‌های اترو (Etro)، بخشی از بدنه یا دسته های حلقه‌ای در کیف‌های کلوئی (Chloe)، ادی پارکر (Edie Parker) و خیلی از برندهای دیگر می‌توان دید.» او این طرح را در طراحی‌های ناخن خود وارد کرده‌ است که به اعتقاد خود او، سبکی ایده‌آل برای طراحی روی ناخن است چرا که دایره واقعا به خوبی روی فرم ناخن می‌نشیند و کشیدن آن ساده و زیباست.
پول پیشنهاد می‌کند برای اینکه این طرح را خودتان بزنید، از یک سنجاق ته گرد یا ته پاکن استفاده کنید تا دایره‌ها یک شکل و یک اندازه باشند.

در ادامه بخوانید:  نکاتی برای داشتن لبخندی زیبا در روز عروسی

۳- طرح های آزاد و فضای خالی

خانم پول معتقد است: «طراحی‌هایی که به شکل فرم‌های آزاد و فضای خالی هستند، راحت، پرمعنا و برای نمایش مد، بسیار مناسبند، چرا که اجرای آن‌ها بسیار ساده است. او از پرونزا اسکولر (Proenza Schouler)، ورا وانگ (Vera Wang)، رودارته (Rodarte) و نوویس (Novis) نام می‌برد که از طرح‌های مینیمالیست استفاده می‌کنند و پیشنهاد می‌دهد «با این طراحی جسورانه که بیشترین تاثیر بصری را دارد، زیبا و جذاب باشید.» روی ناخن بدون لاکتان، خطوطی ساده را با لاک سفید بکشید؛ طرحی که هرگز خسته کننده نخواهد شد.

۴- طیف رنگی به سبک دهه۸۰

خانم پول گزارش می‌دهد: «هفته مد نیویورک در بهار ۲۰۱۷ پر از رنگ بود. رنگ‌های زنده و اپُل‌های دهه ۸۰، صحنه‌ها را در نیویورک و لندن تسخیر کرده بودند.» پول و تیم سالی هنسن معتقدند طرح طیف رنگی مونس (Monse) و فیلیپ لیم (Philipe Lim) برای بهار و تابستان سال ۲۰۱۷، ادامه طراحی‌های سایه دار سال قبل است. اما برای به روز کردن آن، پول ترکیب رنگ‌هایی هیجان انگیز را پیشنهاد می‌کند: آبی مایل به خاکستری، سرخابی و صورتی تند.

در ادامه بخوانید:  نکاتی برای داشتن ظاهر مردانه ی بهتر

۵- براق و روشن

مدل رنگین کمانی یکی از بدیهی ترین انتخاب‌ها برای فصل تابستان است و خانم پول نکاتی را از نمایش‌های رنگارنگ مارک ژاکوبز (Marc Jacobs)، فندی (Fendi)، آلتوزارا (Altuzarra) یادآور می‌شود: «به هنگام طراحی ناخن به شکل راه راه، با روشنترین رنگ شروع کنید.» برای کسانی که نمی‌توانند خط‌های صاف بکشند، پول پیشنهاد می‌دهد: «۴ یا ۵ رنگ را انتخاب کرده و با استفاده از قلم موی نازک مخصوص طراحی، خط‌ هایی را با رنگ‌ های مختلف و بدون ترتیب خاص بکشید.» بی ترتیب بودن رنگ‌ها در عین حال که ظاهری زیبا و رنگارنگ دارد، اشتباهات احتمالیتان را هم می‌پوشاند.

منبع: بامیلو

اشتراک گذاری

ثبت نظر