نیازی نیست حتما یک آرایشگر حرفه ای باشید تا بتوانید یک آرایش بی نقص انجام دهید. نکات زیر نه تنها به صرفه‌جوبی در زمان کمکتان می‌کند بلکه نتایج بی نظیری نیز دارند.

احیاء ریمل خشک شده

هرچند که بهتر است هرماه ریمل خود را عوض کنید ولی گاهی اوقات تنها چیزی که در دسترس داریم یک ریمل سفت شده و غیرقابل استفاده است.

اگر در چنین موقعیتی قرار گرفتید، فقط کافیست چند قطره از یک قطره چشمی در ریمل خود بریزید. قطره چشم به رقیق کردن ریمل کمک کرده و تا زمانی که ریمل جدیدی بخرید، کارتان را راه می‌اندازد.

شابلونی از جنس کارت اعتباری!

برای کشیدن سایه های گربه‌ای و خط دار که جلوه خاصی نیز به چشم می‌بخشند، فقط کافی است لبه یک کارت اعتباری را در همان قسمتی که می‌خواهید خط بیفتد قرار دهید.

در ادامه بخوانید:  نکاتی ساده برای زیباتر شدن

خط چشم پرپشت کننده

یک حیله ساده برای پرپشت و ضخیم نشان دادن مژه ها وجود دارد که اغلب به خط چشم نامرئی معروف شده و آن استفاده از یک خط چشم نازک دقیقا پشت مژه ها، بدون هیچگونه فاصله ای از آنهاست.

سایه چشم درخشنده

تا به حال شده که سایه چشمی را بخرید که رنگ خیره کننده‌ای داشته ولی هنگامی که از آن استفاده کرده‌اید، آن درخشندگی اولیه را از خود نشان نداده باشد؟ چاره کار استفاده از یک کرم پایه روشن برای پوشاندن پلک چشم است که باید پیش از استفاده از سایه استفاده کنید. این رنگ پایه به سایه چشم اجازه می‌دهد تا رنگ واقعی خود را نشان دهد.

در ادامه بخوانید:  اگر حال تان خوب نیست ، ازدواج نکنید!

گرم کردن فرمژه

برای حالت دادن بیشتر به مژه‌ها، قبل از استفاده از فرمژه فلزی خود می‌توانید به مدت ۳ الی ۴ ثانیه، سشوار را روشن کرده و در نزدیکی فرمژه نگه دارید. حرارت دادن به فرمژه همان تأثیری را که یک اتوی مو روی موهایتان دارد، خواهد داشت.

مژه ها را پودری کنید

زدن کمی پودر بچه یا پنکیک روی مژه ها قبل از ریمل زدن، ضخامت بیشتری به مژه هایتان خواهد داد و به وضوح، تفاوت را احساس خواهید کرد.

منبع: بامیلو

اشتراک گذاری

ثبت نظر